دستکش ضد اسید MIDAS

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ضد اسید  MIDAS

 

دستکش ضد اسید MIDAS

 

 

دستکش ایمنی مقاوم در برابر مواد اسیدی (ضد اسید)، مواد قلیایی، مواد شیمیایی و مواد بیولوژیکی ACTIFRESH MIDAS دستکشی از جنس PVC با آستر داخلی از پنبه نرم ( کتان ) ساخته شده است. این دستکش محافظت خوبی در برابر مشتقات نفتی، مواد شیمیایی خورنده، اسیدها، مواد قلیایی، حلال ها، روغن های معدنی و صنعتی، چربی و گریس، آلودگی های بیولوژیکی موجود در کارهای دامپروری، دامداری، مرغداری، کشتارگاه و کشاورزی ایجاد می کند.

دستکش ضد اسید و مواد شیمیایی  ACTIFRESH MIDAS طبق استاندارد EN374 & EN388 حداکثر کارایی را برای مقاومت در برابر سایش ، افزایش حفاظت مکانیکی و دوام را در گروه بندی دستکش ها داراست. از مشخصات خاص دستکش ضد اسید و مواد شیمیایی  ACTIFRESH MIDAS این است که برای حفظ ایمنی بیشتر در قسمت انتهایی دستکش یعنی پنجه و کف دست ؛ از یک لایه PVC سمباده گونه ای استفاده شده است که موجب ایجاد حفاظت خاص در برابر لغزش در کف دست ها بوده و نیز افزایش سطح چنگش برای ایجاد ایمنی بیشتر در عملیات جابجایی وسایل در هر دو شرایط محیطی خشک و مرطوب را فراهم می سازد.
 
شکل آناتومیک و ارگونومیک و نیز انعطاف پذیری دستکش ضد اسید و مواد شیمیایی  ACTIFRESH MIDAS موجب به حداقل رساندن خستگی دست شده و پوشش پنبه نرم آن عرق را جذب می نماید که این باعث حفظ آسایش دست برای استفاده های طولانی مدت می گردد.

 

محیط های کاری مناسب برای استفاده از دستکش ACTIFRESH MIDAS

-  محیط های آزمایشگاهی 
- کار در محیط های صنعتی
- کارهای کشاورزی
- محیط های آلوده بیولوژیک از قبیل: کشتارگاه ها، دامپروری ها، دامداری ها، مرغداری ها و امور بیمارستانی

 

محل های متداول استفاده از دستکش ACTIFRESH MIDAS

-  صنایع چاپ 

- کار با مواد شیمیایی اسیدی و مواد قلیایی
 
-  آبکاری ها و صنایع شیمیایی
 
-  کار با انواع حلال های صنعتی

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد اسید  MIDAS

 

 

دستکش ضد اسید  MIDAS

 

 

جنس روکش دستکش ضد اسید اکتی فرش از پی وی سی بسیار مقاوم می باشد که در برابر مواد اسیدی بسیار مقاوم است و به راحتی خورده نمی شود و مناسب ترین دستکش ایمنی برای کار در محیط های اسیدی می باشد. اما پی وی سی موجود در دستکش ضد اسید اکتی فرش معمولا باعث سر خوردگی اجسام روغنی و یا چرب می شود که نگرانی بسیاری از افراد را به همراه دارد.

در دستکش ضد اسید اکتی فرش برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب آج هایی تعبیه شده است که چسبندگی اجسام به دستکش را بالا برده و مانع سرخوردن آن می شود.

پی وی سی به کار رفته در دستکش ضد اسید اکتی فرش میداس ضخامت بالایی داشته و انگشتان نمی توانند به راحتی انعطاف داشته باشند، البته این امر جز معایب دستکش ضد اسید میداس به حساب نمی آید زیرا دلیل ضخامت دستکش ضد اسید اکتی فرش تنها برای حفاظت از دست کاربر می باشد که در هنگام کار با مواد اسیدی بیشترین مقاومت را داشته باشد.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی از جنس پی وی سی باعث عرق کردن دست درون دستکش ایمنی می شود و این دلیلی است که بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع میکنند. بدین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی در دست در حین کار در دستکش ضد اسید اکتی فرش میداس لایه ای پنبه ای در سرتاسر داخل دستکش قرار داده شده است که هم موجب خنک شدن درون دستکش ضد اسید میداس شده و از تعرق دست درون دستکش ایمنی جلوگیری کرده تا فرد بتواند برای مدت طولانی بدون در آوردن دست از داخل دستکش ایمنی به کار خود ادامه دهد

طول دستکش ضد اسید اکتی فرش ۴۶ سانتی متر می باشد که تمام دست تا آرنج را پوشش داده و از نگرانی ناشی از پاشیدن مواد اسیدی در قسمت ساق دست جلوگیری میکند و همین امر نگرانی بعدی استفاده کننده های دستکش ضد اسید میداس را از بین میبرد.

دستکش ضد اسید اکتی فرش میداس مناسب برای کارهایی است که به طور مداوم با مواد اسیدی و روغنی سرو کار دارند و از حساسیت بالایی برخوردار هستند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد اسید MIDAS