دستکش ضد اسید مچ کش دار

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

 

دستکش ضد اسید مچ کش دار قرمز

 

 دستکش ضد اسید مچ کش دار

 

 

 

این دستکش ها دارای مقاومت خوب در برابر اسیدها و پرواکسیدها(بازهای معدنی و آلی) می باشند.

علاوه بر گازها و مواد شیمیائی و بخارات ، در برابر خورندگی و سایش نیز مقاومت کافی را داشته و در دماهای پائین قابلیت انعطاف پذیری خود را حفظ می کنند.

انعطاف و راحتی بسیار خوب، بالاترین درجه کارائی، مقاومت خوب در برابر سایش و پارگی از دیگر ویژگی های این محصول می باشد .

توضیحات کالا

 

 

دستکش ضد اسید مچ کش دار قرمز

 

 

 دستکش ضد اسید مچ کش دار قرمز

 

 

نام : دستکش ضد اسید

جنس : پلی استر

جنس روکش : پی وی سی مقاوم در برابر اسید

وزن : ۱۵۰ گرم

طول : ۲۷ سانتی متر

رنگ : قرمز – سفید

برند : در تمامی برندهای مختلف ایرانی و چینی

کاربرد : محافظت از دست در مقابل مواد شیمیایی

 

هنگامی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به کار هستید ، دست شما در معرض خطرات بسیاری قرار دارد . وجود مواد شیمیایی و بخارات مضر در محیطهای کارگاهی بیشتر آسیب را به دست وارد میکند.

برای محافظت از دست در برابر تهدیدات مواد شیمیایی و مواد اسیدی دستکش ضد اسید  بهترین گزینه است. دستکش ضد اسید که از جنس الیاف پلی استر می باشد کاملا ضد حساسیت بوده و شما می توانید برای مدت طولانی آن را در دستان خود داشته و به کار خود ادامه دهید. همچنین این الیاف به دلیل منافظ ریزی که در بافت آن وجود دارد مانع عرق کردن درست شده و از خیس شدن داخل دستکش جلوگیری کرده و عمل رفت و آمد هوا در آن به راحتی صورت می گیرد.

جنس روکش دستکش ضد اسید که از پی وی سی با مقاومت بالا در برابر اسید و مواد شیمیایی و همچنین یک لایه پنبه ای می باشد که مانع رسیدن مواد اسیدی به پوست دست شما میشود. همچنین دستکش ضد اسید در مقابل چسبندگی و سایش بسیار مقاوم بوده و در مقابل موادی چون آب ، گریس کاری ، روغن کاری و مواد شیمیایی از آن استفاده کنید.

همچنین پی وی سی استفاده شده در دستکش ضد اسید در برابر مواد خورنده بسیار مقاوم بوده و شما میتوانید در صنایع رنگرزی نیز از این دستکش استفاده کنید. مچ کشی دستکش ضد اسید موجب می شود که دستکش محکم در دستان شما قرار گرفته و از لغزش و درآمدن دستکش در حین کار جلوگیری شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد اسید مچ کش دار