دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک

 

دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک

 

در صنایعی که با مواد مذاب سر و کار دارند و یا دمای کار به شدت بالاست اولین ناحیه ای که دچار سوختگی می شود دست ها می باشد. در این نوع صنایع نوع دستکش انتخاب شده بسیار مهم است چرا که اگر شما از دستکش مناسب آن کار استفاده نکنید میتوان خسارات جبران ناپذیری را برای شما به وجود آورد. معمولا برای کار با دمای بالا از دستکش جوشکاری کف دوبل استفاده می شود.

چون طیف کاری این دستکش بیشتر در صنایع جوشکاری می باشد به دستکش جوشکاری معروف شده است.

دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک از جنس چرم مرغوب گاوی بوده که در برابر گرما و مواد مذاب بسیار مقاوم است ، و از دست در مقابل خراش و سوختگی محافظت میکند. همچنین در دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک چرم به کار رفته از مقاومت بالایی برخوردار بوده و به راحتی سوراخ نشده و از بین نمی رود و شما می توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک

 

 

دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک

 

علاوه بر چرم، لایه داخلی دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک از جنس نمد مرغوب میباشد که مانع از عرق کردن دست شده و همچنین باعث می شود که دست داخل دستکش احساس راحتی داشته باشد.

دوخت های به کار رفته در دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک از نوع دو لایه سیمی بوده که در مقابل حرارت بسیار مقاوم بوده و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها و همچنین طول عمر دستکش جوشکاری پروتک را افزایش می دهد.

طول دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک که ۳۰ سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای مچ دست را پوشانده و همین امر موجب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شود و دچار سوختگی نشوند.

با همه این قابلیت های گفته شده دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک وزنی بالغ بر ۱۸۵ گرم دارد که بسیار بسیار سبک بوده و یکی از دغدغه های افراد که فکر می کنند که اگر دستکش جوشکاری دست خود کنند به زودی خسته شده و مجبور می شوند دست از کار بکشند را برطرف می کند.

دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک از انعطاف بالایی برخوردار است و همچنین  کف دستکش به گونه ای طراحی شده است که مشکل لغزش اجسام درون دست را به طور کامل از بین برده و شما می توانید به راحتی از دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک استفاده کنید.

دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک برای صنایع جوشکاری، جوشکاری آرگون، کوره های پخت، صنایع ریخته گری، شیشه گری و ذوب مواد معدنی مناسب می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش جوشکاری کف دوبل پروتک