دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker

 

دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker

 

در صنایعی که با مواد مذاب سر و کار دارند و یا دمای کار به شدت بالاست اولین ناحیه ای که دچار سوختگی می شود دست ها می باشد. در این نوع صنایع نوع دستکش انتخاب شده بسیار مهم است چرا که اگر شما از دستکش مناسب آن کار استفاده نکنید میتوان خسارات جبران ناپذیری را برای شما به وجود آورد. معمولا برای کار با دمای بالا از دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker استفاده می شود.

چون طیف کاری این دستکش بیشتر در صنایع جوشکاری می باشد به دستکش جوشکاری معروف شده است.

دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker از جنس چرم مرغوب گاوی بوده که در برابر گرما و مواد مذاب بسیار مقاوم است، و از دست در مقابل خراش و سوختگی محافظت می کند. همچنین در دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker چرم به کار رفته از مقاومت بالایی برخوردار بوده و به راحتی سوراخ نشده و از بین نمی رود و شما می توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker

 

دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker

 

علاوه بر چرم، لایه داخلی دستکش هوبارت کف دوبل مدل Worker از جنس نمد مرغوب می باشد که مانع از عرق کردن دست شده و همچنین باعث می شود که دست داخل دستکش احساس راحتی داشته باشد.

دوخت های به کار رفته در دستکش هوبارت کف دوبل مدل Worker از نوع دو لایه سیمی بوده که در مقابل حرارت بسیار مقاوم بوده و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها و همچنین طول عمر دستکش جوشکاری هوبارت را افزایش می دهد.

طول دستکش هوبارت کف دوبل مدل Worker که 38 سانتی متر می باشد به راحتی تا نصفه ساق  دست را پوشانده و همین امر موجب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شود و دچار سوختگی نشوند.

با همه این قابلیت های گفته شده دستکش هوبارت کف دوبل مدل Worker وزنی بالغ بر 350 گرم دارد که بسیار بسیار سبک بوده و یکی از دغدغه های افراد که فکر میکنند که اگر دستکش جوشکاری دست خود کنند به زودی خسته شده و مجبور می شوند دست از کار بکشند را برطرف می کند.

دستکش هوبارت کف دوبل مدل Worker از انعطاف بالایی برخوردار است و همچنین  کف دستکش به گونه ای طراحی شده است که مشکل لغزش اجسام درون دست را به طور کامل از بین برده و شما می توانید به راحتی از دستکش هوبارت کف دوبل مدل Worker استفاده کنید.

دستکش هوبارت کف دوبل مدل Worker برای صنایع جوشکاری، جوشکاری آرگون، کوره های پخت، صنایع ریخته گری، شیشه گری و ذوب مواد معدنی مناسب می باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش جوشکاری هوبارت کف دوبل مدل Worker