دستکش جوشکاری آرگون کوتاه چرم بزی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش جوشکاری آرگون کوتاه چرم بزی

 

دستکش جوشکاری آرگون کوتاه چرم بزی

 

در صنایعی مانند جوش آرگون و یا جوشکاری که دمای کار به شدت بالاست اولین ناحیه ای که دچار سوختگی می شود دست ها می باشند. در این نوع صنایع نوع دستکش انتخاب شده بسیار مهم می باشد چرا که اگر شما از دستکش مناسب آن کار استفاده نکنید خسارات جبران ناپذیری را برای شما به وجود می آورد. معمولا برای کار با دمای بالا از دستکش جوشکاری چرمی استفاده می شود.

چون طیف کاری این دستکش بیشتر در صنایع جوشکاری می باشد به دستکش جوشکاری معروف شده است.

دستکش جوشکاری آرگون ساق کوتاه از جنس چرم مرغوب بزی بوده که مقاومت بالایی در مقابل گرما و مواد مذاب دارد. همچنین در دستکش جوشکاری آرگون ساق کوتاه چرم به کار رفته بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نشده و از بین نمیرود و شما می توانید برای مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

دستکش جوشکاری آرگون کوتاه چرم بزی

 

دستکش جوشکاری آرگون کوتاه چرم بزی

 

چرم بزی به کار رفته در دستکش جوشکاری آرگون کوتاه به گونه طراحی شده است که دست افراد در آن عرق نکرده و همچنین مقاومت بالای این دستکش به گونه ایست که در کار با اشیاء تیز و برنده به راحتی از بین نمی رود و در برابر دمای بالای جوش آرگون به خوبی از دست مراقبت می کند.

از دیگر ویژگی های چرم بزی به کار رفته در دستکش جوشکاری آرگون کوتاه بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و به صورتی است که فرد در زمان استفاده از آن هیچگونه مزاحمتی برای دست خود احساس نمی کند.

دوخت های به کار رفته در دستکش جوشکاری آرگون کوتاه از نوع نخ نسوز بوده که در مقابل حرارت بالا بسیار مقاوم بوده و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها را بالا برده و همچنین طول عمر دستکش جوشکاری آرگون کوتاه را افزایش می دهد.

طول دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند که 30 سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای مچ دست را پوشانده و همین امر موجب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شود و دچار سوختگی نگردند.

با همه این قابلیت های گفته شده دستکش جوشکاری آرگون کوتاه وزنی بالغ بر 75 گرم دارد که بسیار بسیار سبک بوده و یکی از دغدغه های افراد که فکر می کنند که اگر دستکش جوشکاری دست خود کنند به زودی خسته شده و مجبور می شوند دست از کار بکشند را برطرف می کند.

همچنین طراحی کف دستکش جوشکاری آرگون کوتاه به گونه ایست که مشکل لغزش اجسام درون دست را به طور کامل از بین می برد.

دستکش جوشکاری آرگون کوتاه برای صنایع جوشکاری، جوش آرگون، صنایع ریخته گری، شیشه گری و ذوب مواد معدنی بسیار مناسب می باشد.

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش جوشکاری آرگون کوتاه چرم بزی