دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند چرم بزی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند چرم بزی

 

دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند چرم بزی

 

در صنایعی مانند جوش آرگون و یا جوشکاری که دمای کار به شدت بالاست اولین ناحیه ای که دچار سوختگی می شود دست ها می باشند. در این نوع صنایع نوع دستکش انتخاب شده بسیار مهم می باشد چرا که اگر شما از دستکش مناسب آن کار استفاده نکنید خسارات جبران ناپذیری را برای شما به وجود می آورد. معمولا برای کار با دمای بالا از دستکش جوشکاری چرمی استفاده می شود.

چون طیف کاری این دستکش بیشتر در صنایع جوشکاری می باشد به دستکش جوشکاری معروف شده است.

دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند از جنس چرم مرغوب بزی بوده که مقاومت بالایی در مقابل گرما و مواد مذاب دارد. همچنین در دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند چرم به کار رفته بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نشده و از بین نمی رود و شما میتوانید برای مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند چرم بزی

 

دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند چرم بزی

 

چرم بزی به کار رفته در دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند به گونه طراحی شده است که دست افراد در آن عرق نکرده و همچنین مقاومت بالای این دستکش به گونه ایست که در کار با اشیاء تیز و برنده به راحتی از بین نمی رود و در برابر دمای بالای جوش آرگون به خوبی از دست مراقبت می کند.

از دیگر ویژگی های چرم بزی به کار رفته در دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و به صورتی است که فرد در زمان استفاده از آن هیچگونه مزاحمتی برای دست خود احساس نمی کند.

دوخت های به کار رفته در دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند از نوع نخ نسوز بوده که در مقابل حرارت بالا بسیار مقاوم بوده و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها را بالا برده و همچنین طول عمر دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند را افزایش می دهد.

طول دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند که ۴۰ سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای مچ دست را پوشانده و همین امر موجب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شود و دچار سوختگی نگردند.

با همه این قابلیت های گفته شده دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند وزنی بالغ بر ۱۵۰ گرم دارد که بسیار بسیار سبک بوده و یکی از دغدغه های افراد که فکر می کنند که اگر دستکش جوشکاری دست خود کنند به زودی خسته شده و مجبور می شوند دست از کار بکشند را برطرف می کند.

همچنین طراحی کف دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند به گونه ایست که مشکل لغزش اجسام درون دست را به طور کامل از بین می برد.

دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند برای صنایع جوشکاری، جوش آرگون، صنایع ریخته گری، شیشه گری و ذوب مواد معدنی بسیار مناسب می باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش جوشکاری آرگون ساق بلند چرم بزی