دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه

 

دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و صدمات زیادی قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دستان شما را تهدید میکند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام، سرخوردن اجسام، خوردگی دست با مواد مختلف و… می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. بیشترین خطری که در کارهای روزمره و ساختمانی دست افراد را تهدید میکند حساسیت به مواد و خوردگی با مصالح ساختمانی  است. 

برای جلوگیری از خوردگی دست با مصالح ساختمانی شما می توانید از دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه

 

دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه

 

جنس رویه دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه از لاتکس بسیار مقاوم می باشد که در برابر مصالح ساختمانی به کار رفته مانع از خوردگی پوست دست شده و به راحتی خورده نمی شود. اما لاتکس موجود در دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه اغلب موجب سر خوردگی اجسام روغنی و یا چرب می شود که باعث نگرانی بسیاری از افراد را میشود. که برای این امر نیز شرکت های بزرگ دستکش سازی تدابیری را اندیشیده اند.

در دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب کف دستکش به صورت مشبک طراحی شده است که این طراحی موجب شده است که حتی لوازم خیس و سر به راحتی از دست افراد لیز نخورده و شما بتوانید محکم آنها را نگه دارید.

از ویژگی های دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه خاصیت ضد حساسیت آن می باشد. لاتکس به کار رفته در این دستکش بنایی کاملا ضد حساسیت بوده و همه افراد میتوانند به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی از آن استفاده کنند.

لاتکس به کار رفته در دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه بسیار ضخیم بوده و همانطور که از نامش پیداست در دو لایه مختلف طراحی شده است که همین امر موجب طول عمر دستکش شده و کارایی دستکش را بالا می برد.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی باعث عرق کردن دست داخل دستکش ایمنی می شود و به همین دلیل بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع میکنند. بدین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی دست در حین کار در دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه، لایه ای پنبه ای در سرتاسر داخل دستکش قرار داده شده است که هم موجب خنک شدن درون دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه می شود و هم از تعرق دست درون دستکش ایمنی جلوگیری کرده تا افراد بتوانند برای مدت زمان زیادی بدون در آوردن دست از داخل دستکش کار به راحتی به کار خود ادامه دهند.

از دیگر ویژگی های دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه دارا بودن لبه‌ی قیطانی میباشد.

طول دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه 40 سانتی متر است که تمام دست تا آرنج را پوشانده و از نگرانی ناشی از کثیف شدن دست در حین کار و همچنین اصابت ضرات خورنده و حساسیت زا به پوست دست جلوگیری میکند.

دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه مناسب برای کارهای باغبانی، بنایی، کشاورزی و کارهای عمومی می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش بنایی گیلان مدل دو لایه