دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه

 

دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستان شما در معرض خطرات و صدمات زیادی قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دستان شما را تهدید میکند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام، سرخوردن اجسام، خوردگی دست با مواد مختلف و … می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. بیشترین خطری که در کارهای روزمره و ساختمانی دست افراد را تهدید میکند حساسیت به مواد و خوردگی با مصالح ساختمانی  است. 

برای جلوگیری از خوردگی دست با مصالح ساختمانی شما می توانید از دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه

 

دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه

 

جنس رویه دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه از لاتکس بسیار مقاوم می باشد که در برابر مصالح ساختمانی به کار رفته مانع از خوردگی پوست دست شده و به راحتی خورده نمی شود. اما لاتکس موجود در دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه اغلب موجب سر خوردگی اجسام روغنی و یا چرب می شود که باعث نگرانی بسیاری از افراد را می شود. که برای این امر نیز شرکت های بزرگ دستکش سازی تدابیری را اندیشیده اند.

در دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب کف دستکش به صورت مشبک طراحی شده است که این طراحی موجب شده است که حتی لوازم خیس و سر به راحتی از دست افراد لیز نخورده و شما بتوانید محکم آنها را نگه دارید.

از ویژگی های دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه خاصیت ضد حساسیت آن میباشد. لاتکس به کار رفته در این دستکش بنایی کاملا ضد حساسیت بوده و همه افراد می توانند به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی از آن استفاده کنند.

لاتکس به کار رفته در دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه بسیار ضخیم بوده و همانطور که از نامش پیداست در سه لایه مختلف طراحی شده است که همین امر موجب طول عمر دستکش شده و کارایی دستکش را بالا می برد.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی باعث عرق کردن دست داخل دستکش ایمنی می شود و به همین دلیل بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع میکنند. بدین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی دست در حین کار در دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه، لایه ای پنبه ای در سرتاسر داخل دستکش قرار داده شده است که هم موجب خنک شدن درون دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه شده و از تعرق دست درون دستکش ایمنی جلوگیری کرده تا فرد بتواند برای مدت زمان زیادی بدون در آوردن دست از داخل دستکش کار به راحتی به کار خود ادامه دهند.

از دیگر ویژگی های دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه دارا بودن لبه ی قیطانی می باشد.

طول دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه ۳۷ سانتی متر است که تمام دست تا آرنج را پوشانده و از نگرانی ناشی از کثیف شدن دست در حین کار و همچنین اصابت ضرات خورنده و حساسیت زا به پوست دست جلوگیری میکند.

دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه مناسب برای کارهای باغبانی، بنایی، کشاورزی و کارهای عمومی می باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه