دستکش بنایی استاد کار ساق بلند

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش بنایی استادکار

 

دستکش بنایی استاد کار ساق بلند

 

تماس با ما

 

09352123644

 

دستکش سه لایه ی استاد کار ساخته شده از PVC لاتکس و نخ های پنبه ای در ساختار دستکش که به انعطاف پذیری دستکش کمک شایانی میکند از دستکش های بنایی یا صنعتی استاد کار در مصارف گوناگون نظیر: مصارف عمومی، فعالیت های ساختمانی، بهداشتی، باغبانی، مکانیکی، حمل و نقل، صنایع سنگین استفاده می شود

فروشگاه اینترنتی یاب کالا با چندین دهه فعالیت در زمینه ی ابزار آلات همواره بهترین انتخاب ها با مناسب ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان محترمش قرار می دهد

توصیه های ایمنی

• پس از استفاده دستکش را با آب شسته و خشک نمایید.
• دور از حرارت و نور خورشید و در دمای صفر تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.
• از تماس دستکش با مواد نفتی، روغن های معدنی و پارافین جلوگیری شود.
• تاریخ انقضا: 5سال پس از تولید

توضیحات کالا

 

 

دستکش بنایی استاد کار سه لایه ساق بلند

 

 

دستکش بنایی استاد کار ساق بلند

 

هنگامی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به کار هستید، دست شما در معرض خطرات بسیاری قرار دارد. در کارهای گوناگون صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید میکند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و سرخوردن اجسام، خوردگی دست با مواد مختلف و… می باشد و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. در کارهای روزمره و ساختمانی حساسیت به مواد و خوردگی با مصالح ساختمانی بیشترین خطری است که دست افراد را تهدید میکند.

برای جلوگیری از خوردگی دست با مصالح ساختمانی شما می توانید از دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه استفاده کنید.

جنس روکش دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه از لاتکس بسیار مقاوم می باشد که در برابر مصالح ساختمانی به کار رفته از خوردگی پوست دست جلوگیری کرده و به راحتی خورده نمی شود. اما لاتکس موجود در دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه معمولا باعث سر خوردگی اجسام روغنی و یا چرب می شود که نگرانی بسیاری از افراد را به همراه دارد. که برای این امر نیز شرکتهای بزرگ دستکش سازی تدابیری را اندیشیده اند.

در دستکش بنایی استادکار سه لایه ساق بلند برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب کف دستکش به صورت مشبک طراحی شده است که این طراحی موجب شده است که حتی لوازم خیس و سر به راحتی از دست افراد سر نخورد و شما بتوانید محکم آنها را نگه دارید.

از ویژگی های دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه خاصیت ضد حساسیت آن می باشد. لاتکس به کار رفته در این دستکش بنایی کاملا ضد حساسیت بوده و همه افراد می توانند به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی از آن استفاده کنند.

لاتکس به کار رفته در دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه ضخامت بالایی داشته و همانطور که از اسمش پیداست در سه لایه مختلف طراحی شده است که همین امر طول عمر دستکش و کارایی دستکش را بالا می برد.

اما طولانی کار کردن با دستکش ایمنی معمولی باعث عرق کردن دست درون دستکش ایمنی می شود و این دلیلی است که بسیاری از افراد از استفاده از دستکش امتناع میکنند. بدین منظور و برای جلوگیری از تعریق و عرق سوختگی دست در حین کار در دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه، لایه ای پنبه ای در سرتاسر داخل دستکش قرار داده شده است که هم موجب خنک شدن درون دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه شده و از تعرق دست درون دستکش ایمنی جلوگیری کرده تا فرد بتواند برای مدت طولانی بدون در آوردن دست از داخل دستکش کار به کار خود ادامه دهد

دارا بودن لبه ی قیطانی از دیگر ویژگی های دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه می باشد.

طول دستکش بنایی صنعت کار مدل سه لایه ۳۷ سانتی متر می باشد که تمام دست تا آرنج را پوشش داده و از نگرانی ناشی از کثیف شدن دست در حین کار و همچنین اصابت ضرات خورنده و حساسیت زا به پوست دست جلوگیری میکند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش بنایی استاد کار ساق بلند