دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی

 

دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی

 

در محیط های صنعتی و نیز برای کارکنان خط تولید برخی کارها بسیار سبک بوده و همچنین نیاز زیادی است که بتوان انعطاف انگشتان حفظ شود ولی نیاز است که محافظی برای دست وجود داشته باشد. برای انجام کارهای سبک خط تولید مناسب ترین گزینه دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی  است.

خال های دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی موجب اصطلاک بالا شده و باعث میشود افراد بتوانند به کار خود به راحتی ادامه دهند.

خال های به کار رفته در دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی از جنس پلاستیک بوده که  در مقابل ساییدگی بسیار مقاوم بوده و طول عمر بالای این دستکش را تضمین می کند.

توضیحات کالا

 

 

دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی

 

 

دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی

 

جنس نخ پنبه به کار رفته در دستکش خالدار دارای انعطاف بالا بوده و  برای حرکت انگشتان مزاحمتی ایجاد نمی کند پس می توان در انجام هرگونه کار سبک و همچنین برای جلوگیری از آلودگی دست ها از دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی استفاده کرد.

دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی دارای مچ کش دار می باشد، که باعث می شود دستکش محکم در دست قرار گرفته و مانع از افتادن و لغزش دستکش در حین کار شود.

از دیگر مزیت های دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی سبک بودن آن است که وزن هر جفت دستکش خالدار حدود ۱۰۰ گرم بوده و خستگی زیادی را برای افراد ایجاد نمیکند.

منافذ ریز در بافت پنبه دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی باعث جریان هوای مناسب در داخل دستکش شده و مانع از عرق کردن دست در داخل دستکش می شود.

دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی برای کارهای تعمیرگاهی، باغبانی و کارهای سبک خط تولید و همچنین استفاده در روزهای سرد زمستان مناسب می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش بافتنی خالدار دو رو چینی