دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱

 

دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱

 

زمانی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستهای شما در معرض آسیب و خطرات زیادی قرار می گیرد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید میکند، حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام و سرخوردن اجسام و …است و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارند. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در برابر مواد اسیدی می باشد که خسارات ناشی از آن غیر قابل جبران است.

برای کار با مواد نفتی از دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱ استفاده می شود که در برابر مواد نفتی و حلال ها مقاومت بالایی دارد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱

 

 

دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱

 

جنس رویه دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱ از نیتریل بوده که مقاومت بالایی دارد و به راحتی خورده نمی شود و برای کارهای متعارف صنعتی که هم مواد نفتی در آن وجود دارد و هم خطرات فیزیکی برای دست زیاد است این دستکش مناسب میباشد.

در دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱ برای جلوگیری از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب، کف دستکش به صورت مشبک می باشد که چسبندگی اجسام به دستکش را بالا برده و از سرخوردن آن جلوگیری می کند.

نیتریل به کار رفته در دستکش کف نیتریل matrix مدل ۹۹۲۱ بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده به صورتی که اصلا مانع حرکت انگشتان دست نشده و شما می توانید با پوشیدن این دستکش به راحتی به کار خود ادامه دهید.

جنس پارچه به کار رفته در دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱ از پلی استر می باشد که شبکه های ریزی برای جریان هوا دارد که این امر از عرق کردن دست در حین کار جلوگیری می کند و همچنین موجب وزن کم دستکش و همچنین انعطاف بالای دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱ می شود. از طرفی این لایه پلی استر مانع آسیب دیدگی و خراشیدگی دست میگردد.

در قسمت مچ دست دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱ به صورت کشی می باشد که باعث می شود دستکش به محکمی به دست چسبیده و از دست افراد جدا نشود.

از مهمترین ویژگی های دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱ این است که علاوه بر لطافت و انعطافی که دارد بسیار مقاوم در مقابل ساییدگی و خراشیدگی است و به راحتی سوراخ نمی شود و سلامت دستان شما را به طور کامل تضمین می کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ایمنی ماتریکس مدل ۹۹۲۱