دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه

 

 

دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه

 

تماس با ما

 

09352123644

 

این دستکش مناسب فصل سرما و به رنگ سفید می باشد.

مناسب اشخاصی که بیشتر ساعات کار را در معرض سرما هستند. با بافت ضخیم فشرده باعث نفوذ کمتر سرما به دست می شود.

دستکش فوق از جنس نخ پنبه(الیاف بافتنی ) طراحی شده است و مناسب فصل پاییز و زمستان می باشد.

پنبه به کار رفته در دستکش بافتنی، نخ پنبه کاملا ضد حساسیت بوده بنابراین افراد مختلف و خیلی حساس نیز می توانند بدون هیچ دغدغه ای از آن استفاده کنند.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه

 

دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه

 

 

در محیط های صنعتی و همچنین کارکنان خط تولید برخی کارها بسیار سبک بوده و همچنین نیاز زیادی است که بتوان انعطاف انگشتان حفظ شود ولی نیاز است که محافظی برای دست وجود داشته باشد. برای انجام کارهای سبک خط تولید دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه مناسبترین گزینه است.

جنس پنبه به کار رفته در دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه دارای انعطاف بالا بوده و مزاحمتی برای دامنه حرکتی انگشتان ایجاد نمیکند پس میتوان در انجام هرگونه کار سبک و همچنین برای جلوگیری از آلودگی دست ها از دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه استفاده کرد.

پنبه به کار رفته در دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه کاملا ضد حساسیت بوده بنابراین افراد مختلف و خیلی حساس نیز می توانند بدون هیچ دغدغه ای از آن استفاده کنند.

دستکش ایمنی نخ پنبه دارای مچ کش دار می باشد، که موجب می شود دستکش محکم در دست قرار گرفته و از افتادن و لغزش دستکش در حین کار جلوگیری شود.

از دیگر مزیت های دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه سبک بودن آن است که وزن هر جفت دستکش خالدار حدود ۸۰ گرم بوده و خستگی زیادی را برای افراد ایجاد نمیکند.

منافذ ریز در بافت پنبه موجود در دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه موجب گردش هوای مناسب در داخل دستکش شده و از عرق کردن دست در داخل دستکش جلوگیری میکند.

دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه مناسب برای کارهای تعمیرگاهی، باغبانی و کارهای سبک خط تولید می باشد. همچنین از این دستکش می توان در روزهای سرد سال برای جلوگیری از سرد شدن دستان استفاده کرد تا بتوانید به راحتی حتی در روزهای سرد به کار خود ادامه دهید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ایمنی بافتنی نخ پنبه