دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱

 

دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱

 

 

تماس

 

09352123644

 

وقتی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به فعالیت هستید، دستهای شما در معرض آسیب و خطرات بسیاری قرار دارد. در کارهای مختلف صنعتی بیشتر خطراتی که دست شما را تهدید می کند حساسیت به مواد، داغ بودن اجسام، سرخوردن اجسام و… است و حتی در محیط کاری و مغازه ها نیز بسیاری از این خطرات وجود دارد. یکی از جبران ناپذیرترین خطراتی که می تواند دست انسان را تهدید کند سوختگی و خوردگی دست در مقابل مواد اسیدی است که خسارات ناشی از آن غیر قابل جبران می باشد.

برای کار با مواد نفتی نیز از دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ استفاده می شود که در برابر مواد نفتی و حلال ها مقاومت بالایی دارد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱

 

 

دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱

 

جنس رویه دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ از نیتریل بوده که از مقاومت بالایی برخوردار است و به آسانی خورده نمی شود و برای کارهای متعارف صنعتی که هم  مواد نفتی در آن وجود دارد و هم خطرات فیزیکی زیادی برای دست دارد این دستکش مناسب می باشد.

در دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ جهت مانع شدن از سرخوردگی اجسام روغنی و چرب، کف دستکش به صورت مشبک می باشد که چسبندگی اجسام به دستکش را بالا برده و از سرخوردن آن جلوگیری می کند.

پلی یورتان به کار رفته در دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده به گونه ای که اصلا مانع حرکت انگشتان دست نشده و شما می توانید با پوشیدن این دستکش به راحتی به کار خود ادامه دهید.

در دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ لایه پلی یورتان کاملا انگشتان و قسمت ناخن ها را پوشانده، بنابراین انگشتان در مقابل آسیب و خطرات محافظت می شوند.

پارچه به کار رفته در دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ از جنس داینیما می باشد. برای آگاهی بیشتر داینیما الیافیست که اغلب در طناب های کوهنوردی استفاده می شود که بسیار مقاوم بوده و حجم آن بسیار کم است. همچنین شبکه های ریزی برای جریان هوا دارد که این امر از عرق کردن دست در حین کار جلوگیری می کند و نیز موجب سبک شدن دستکش و همچنین انعطاف بالای دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ می شود.

در قسمت مچ دست دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ به صورت کشی می باشد که باعث میشود دستکش  محکم به دست چسبیده و از دست افراد جدا نشود.

از مهمترین ویژگی های دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱ این است که علاوه بر لطافت و انعطافی که دارد در مقابل ساییدگی و خراشیدگی بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نمی شود و سلامت دست شما را به طور کامل تضمین می کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ایمنی انسل مدل ۶۲۷-۱۱