دستکش آرگون کوتاه SPC

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش آرگون کوتاه SPC

 

دستکش آرگون کوتاه SPC

 

 

در صنایعی مثل جوش آرگون و یا جوشکاری که دمای کار به شدت بالاست اولین ناحیه ای که دچار سوختگی می شود دستها می باشد. در این نوع صنایع انتخاب نوع دستکش بسیار مهم است چرا که اگر شما از دستکش مناسب آن کار استفاده نکنید میتواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد. معمولا برای کار با دمای بالا از دستکش جوشکاری چرمی استفاده می شود.

چون طیف کاری این دستکش بیشتر در صنایع جوشکاری می باشد به دستکش جوشکاری معروف شده است.

توضیحات کالا

 

 

دستکش آرگون کوتاه SPC

 

 

دستکش آرگون کوتاه SPC

 

 

دستکش آرگون کوتاه SPC از جنس چرم مرغوب گاوی بوده که در مقابل گرما و مواد مذاب مقاومت بالایی دارد. همچنین در دستکش آرگون کوتاه SPC، چرم به کار رفته از بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نشده و از بین نمی رود و شما میتوانید برای مدت زیادی از آن استفاده کنید.

چرم به کار رفته در دستکش آرگون کوتاه SPC به صورتی است که دست افراد در آن عرق نکرده و همچنین مقاومت بالای این دستکش به گونه ایست که در کار با اشیاء تیز و برنده به راحتی از بین نمی رود و در مقابل دمای بالای جوش آرگون به خوبی از دست محافظت می کند.

دوخت های به کار رفته در دستکش آرگون کوتاه SPC از نوع نخ نسوز بوده که  در مقابل حرارت بالا مقاومت بالایی داشته و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها و همچنین طول عمر دستکش آرگون کوتاه SPC را افزایش میدهد.

طول دستکش آرگون کوتاه SPC که 25 سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای مچ دست را پوشانده و همین امر سبب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شوند و دچار سوختگی نگردند.

با همه این قابلیت های گفته شده دستکش آرگون کوتاه SPC وزنی حدود 75 گرم دارد که بسیار سبک بوده و یکی از دغدغه های افراد که فکر می کنند که اگر دستکش جوشکاری دست خود کنند به زودی خسته شده و مجبور می شوند دست از کار بکشند را برطرف می کند.

دستکش آرگون کوتاه SPC یک از انعطاف بالایی برخوردار است و همچنین کف دستکش جوش آرگون به گونه ای طراحی شده است که مشکل لغزش اجسام درون دست را به طور کامل از بین برده و شما می توانید به راحتی از دستکش آرگون کوتاه SPC استفاده کنید.

دستکش آرگون کوتاه SPC برای صنایع جوشکاری، جوش آرگون، کوره های پخت، صنایع ریخته گری، شیشه گری و ذوب مواد معدنی مناسب می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش آرگون کوتاه SPC