دستکش آرگون بلند تمام چرم

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش آرگون بلند تمام چرم

 

دستکش آرگون بلند تمام چرم

 

در صنایعی مثل جوش آرگون و یا جوشکاری که دمای کار به شدت بالاست اولین ناحیه ای که دچار سوختگی می شود دستها می باشد. در این نوع صنایع انتخاب نوع دستکش بسیار مهم است چرا که اگر شما از دستکش مناسب آن کار استفاده نکنید میتواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد. معمولا برای کار با دمای بالا از دستکش جوشکاری چرمی استفاده می شود.

چون طیف کاری این دستکش بیشتر در صنایع جوشکاری می باشد به دستکش جوشکاری معروف شده است.

توضیحات کالا

 

 

دستکش آرگون بلند تمام چرم

 

 

دستکش آرگون بلند تمام چرم

 

دستکش آرگون بلند تمام چرم از جنس چرم مرغوب گاوی بوده که در مقابل گرما و مواد مذاب مقاومت بالایی دارد. همچنین در دستکش آرگون بلند تمام چرم، چرم به کار رفته از بسیار مقاوم بوده و به راحتی سوراخ نشده و از بین نمی رود و شما می توانید برای مدت زیادی از آن استفاده کنید.

چرم به کار رفته در دستکش آرگون بلند تمام چرم به صورتی است که دست افراد در آن عرق نکرده و همچنین مقاومت بالای این دستکش به گونه ایست که در کار با اشیاء تیز و برنده به راحتی از بین نمی رود و در مقابل دمای بالای جوش آرگون به خوبی از دست محافظت می کند.

دوخت های به کار رفته در دستکش آرگون بلند تمام چرم از نوع نخ نسوز بوده که  در مقابل حرارت بالا مقاومت بالایی داشته و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها و همچنین طول عمر دستکش آرگون بلند تمام چرم را افزایش می دهد.

طول دستکش آرگون بلند تمام چرم که ۴۰ سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای ساق دست را پوشانده و همین امر سبب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شوند و دچار سوختگی نگردند.

با همه این قابلیت های گفته شده دستکش آرگون بلند تمام چرم وزنی حدود ۱۲۵ گرم دارد که بسیار سبک بوده و یکی از دغدغه های افراد که فکر می کنند که اگر دستکش جوشکاری دست خود کنند به زودی خسته شده و مجبور می شوند دست از کار بکشند را برطرف می کند.

دستکش آرگون بلند تمام چرم از انعطاف بالایی برخوردار است و همچنین  کف دستکش جوش آرگون به گونه ای طراحی شده است که مشکل لغزش اجسام درون دست را به طور کامل از بین برده و شما می توانید به راحتی از دستکش آرگون بلند تمام چرم استفاده کنید.

دستکش آرگون بلند تمام چرم برای صنایع جوشکاری، جوش آرگون، کوره های پخت، صنایع ریخته گری، شیشه گری و ذوب مواد معدنی مناسب می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش آرگون بلند تمام چرم