دستکش آتش نشانی سوپر سافت

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش آتش نشانی سوپر سافت

 

دستکش آتش نشانی سوپر سافت

 

آتش نشانی یکی از سختترین مشاغل روز جهان می باشد، زیرا عملیات امداد رسانی به مصدومان و نجات جان افراد و حتی خاموش کردن حریق با توجه به حرارتی که ایجاد می شود بسیار بسیار خطرناک است. بنابراین یک فرد آتش نشان باید تجهیزات مناسب در زمان مهار آتش را به همراه داشته باشد تا ریسک این کار را به حداقل برساند. یکی از مهمترین تجهیزات آتش نشانی دستکش آتش نشانی می باشد. زیرا دست ها در هنگام عملیات امداد و نجات مهمترین بخش بدن محسوب می شوند که باید به خوبی مراقبت شود. بنابراین استفاده از یک دستکش آتش نشانی با کیفیت که استاندارد های ویژه را داشته باشد لازم و ضروری است.

توضیحات کالا

 

 

دستکش آتش نشانی سوپر سافت

 

 

دستکش آتش نشانی سوپر سافت

 

دستکش آتش نشانی سوپرسافت دارای استاندارد روز اروپا EN 659:2003 است. دستکش آتش نشانی سوپر سافت در مقابل دماهای بالا و حرارت مستقیم بسیار مقاوم است و از دست شما به خوبی محافظت می کند.

دستکش آتش نشانی سوپرسافت از جنس لایه های چرم و نومکس می باشد که بسیار بسیار در مقابل شعله و حرارت مقاومت بالایی دارد. همچنین لایه های دستکش آتش نشانی سوپر سافت بسیار مقاوم بوده و به راحتی در اثر خراش و ضربه سوراخ نمی شود. همچنین لایه ها در دستکش آتش نشانی سوپر سافت به گونه ایست طراحی شده است که ضربه وارده را تا مقدار بالایی دفع کرده و از آسیب دیدگی دست و انگشتان جلوگیری می کند.

دستکش آتش نشانی سوپر سافت به گونه ای طراحی شده است که تهویه هوا در آن به خوبی صورت گرفته و دست در آن عرق نکرده و برای مدتی زیادی می توان به کار خود ادامه داد.

دوخت های به کار رفته در دستکش آتش نشانی سوپر سافت از نوع سیمی دولایه سیمی بوده که در مقابل حرارت بالا بسیار مقاوم بوده و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها و نیز طول عمر دستکش آتش نشانی سوپر سافت را افزایش می دهد.

طول دستکش آتش نشانی سوپر سافت که ۳۸ سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای مچ دست را پوشانده و همین امر باعث می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شود و دچار سوختگی نشوند.

از دیگر ویژگی هایدستکش آتش نشانی سوپرسافت این است که با توجه به لایه های متعدد این دستکش از حرکت و انعطاف انگشتان کاسته نمی شود، زیرا  دستکش آتش نشانی سوپر سافت به گونه ای طراحی شده است که هیچگونه مزاحمتی در محل مفصل ها نداشته باشد و مانع حرکت آنها نشود.

دستکش آتش نشانی سوپر سافت در ناحیه مچ دست دارای بند کشی و همچنین روی ساق دست دارای بند چرمی می باشد تا بتوان آن را به خوبی روی دست محکم کرد، تا در موقع استفاده دچار لغزش و افتادگی از دست نشود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش آتش نشانی سوپر سافت