دستکش ضد حریق RANGER

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

دستکش آتش نشانی رنجر 

 

دستکش ضد حریق RANGER

 

تماس با ما

 

09352123644

  

دستکش مدل RANGER برند ST PROTECT تاکونی – TACCONI ساخت ایتالیا دارای استاندارد CE و خصوصیات فنی ضوابط EN659-EN388 سطح ایمنی ۲۲۴,۳XX و نیزEN407 باسطح حفاظت دهی ۴۲,۴۱XX و از لایه های سه گانه بیرونی Nomex3، لایه میانی ترکیب عایق حرارتی KARVIN و لایه داخلی GORE-TEX با روکش چرمی ضدآب و به صورت پنج انگشتی ساخته و عرضه می گردد.

دستکش آتش نشانی رنجر جهت استفاده در آتش نشانی و جهت مبارزه با حریق مناسب می باشد.

توضیحات کالا

 

 

دستکش آتش نشانی رنجر 

 

 

 دستکش ضد حریق RANGER

 

 

آتش نشانی یکی از سخت ترین مشاغل روز دنیای ما می باشد، زیرا عملیات امداد رسانی به مصدومان و نجات جان افراد و حتی خاموش کردن آتش با توجه به حرارتی که ایجاد می شود بسیار خطرناک است. بنابراین یک فرد آتش نشان باید تجهیزات مناسب به هنگام مهار آتش را به همراه داشته باشد تا ریسک این کار را به حداقل برساند. یکی از مهمترین تجهیزات آتش نشانی دستکش آتش نشانی می باشد. زیرا دست ها در هنگام عملیات امداد و نجات مهمترین بخش به حساب می آیند که باید به خوبی محافظت شوند. بنابراین استفاده از یک دستکش آتش نشانی با کیفیت که استاندارد های ویژه را داشته باشد لازم و ضروری می باشد.

دستکش آتش نشانی رنجر دارای استاندارد روز اروپا EN 659:2003 می باشد. دستکش آتش نشانی رنجر مقاومت بالایی در دماهای بالا و حرارت مستقیم دارد و از دست شما به خوبی محافظت می کند.

جنس دستکش آتش نشانی رنجر از لایه های چرم و نومکس و کاروین و گورتکس می باشد که بسیار در برابر شعله و حرارت مقاوم می باشد. لایه های بیرونی دستکش آتش نشانی رنجر از چرم و نومکس می باشد و لایه های داخلی این دستکش از کاروین و گورتکس است. همچنین لایه های دستکش آتشنشانی رنجر از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و به سادگی در اثر خراش و ضربه سوراخ نمی شود. همچنین طراحی لایه ها در دستکش آتش نشانی رنجر به گونه ایست که ضربه وارده را تا مقدار بالایی دفع کرده و مانع از آسیب دیدگی دست و انگشتان می گردد.

طراحی دستکش آتش نشانی رنجر به گونه ایست که تهویه هوا در آن به خوبی صورت گرفته و دست در آن عرق نکرده و برای مدتی طولانی می توان به کار خود ادامه داد.

دوخت های به کار رفته در دستکش آتش نشانی رنجر از نوع سیمی دولایه سیمی بوده که مقاومت بالایی در برابر حرارت بالا داشته و به راحتی نمی سوزد و همین قابلیت ایمنی دست ها و همچنین طول عمر دستکش آتش نشانی رنجر را افزایش می دهد.

طول دستکش آتش نشانی رنجر که ۳۸ سانتی متر می باشد به راحتی تا بالای مچ دست را پوشش داده و همین امر موجب می شود نقاطی که در معرض مستقیم حرارت بالا قرار دارند به راحتی پوشش داده شود و دچار سوختگی نگردند.

از دیگر ویژگی های دستکش آتشنشانی رنجر این است که با توجه به لایه های متعدد این دستکش از حرکت و انعطاف انگشتان کم نمی شود، زیرا طراحی دستکش آتش نشانی رنجر به گونه ایست که در محل مفصل ها هیچگونه مزاحمتی نداشته باشد و مانع حرکت آنها نگردد.

دستکش آتش نشانی رنجر در ناحیه مچ دست دارای بند کشی و همچنین روی ساق دست دارای بند چرمی می باشد تا بتوان آن را به خوبی روی دست محکم کرد، تا در هنگام استفاده دچار لغزش و افتادگی از دست نگردد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستکش ضد حریق RANGER