پد ماسک ۳M مدل ۵p71

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

پد ماسک ۳M مدل ۵p71

 

پد ماسک ۳M مدل ۵p71

 

شما می توانید پد ماسک ۳M مدل ۵p71 را بر روی تمامی فیلترهای ماسک ۳M نیم صورت و تمام صورت نصب کنید، و از آن در محیط های تولیدی مواد غذایی، حمل و نقل، معدن و پردازش غذا استفاده کنید. پد ماسک ۳M مدل ۵p71 در بسته بندی های دوتایی با مقاومت بالا در مقابل نور و گرد و غبار قرار داده شده است. همچنین این فیلتر دارای استاندارد بین المللی از سازمان جهانی NIOSH می باشد، که نشان دهنده کیفیت و کارایی بالای این فیلتر هاست.

توضیحات کالا

 

 

پد ماسک ۳M مدل ۵p71

 

پد ماسک ۳M مدل ۵p71

 

مهمترین مشخصه های پد ماسک ۳M مدل ۵p71 سبکی آن است. پد ماسک ۳M مدل ۵p71 دارای یک نگهدارنده است که به راحتی روی فیلترهای ماسک تری ام قرار می گیرد و از نفوذ گرد و غبار به داخل فیلتر ماسک و سپس دستگاه تنفسی افراد جلوگیری میکند.

 

نحوه استفاده از پد ماسک ۳M مدل ۵p71

 

ابتدا در محل خارج از محیط مسموم به گاز های آلی ماسک نیم صورت ۳m یا تمام صورت را قرارداده، زیرا اگر بخواهیم این کار را در همان محل وجود گاز انجام دهیم بخارات بین فیلتر و ماسک قرار گرفته و هوای آلوده را وارد ریه های خود می کنیم.

پس از این کار پد ماسک ۳M مدل ۵p71 را از بسته بندی خارج کرده سپس پد ۵p71 را در محل قرار گیری بر روی فیلتر ماسک ۳m قرار داده و با یک فشار جزئی پد تری ام بر روی فیلتر محکم قرار می گیرد.

شما می توانید پد ماسک ۳M مدل ۵p71 در محیط های کارگاهی، پتروشیمی ها، صنایع نفتی و … که غلظت گرد و غبار در آنها زیاد است، استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پد ماسک ۳M مدل ۵p71