ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا

 

ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا

 

ماسک بدون سوپاپ دار ۸۲۲۰ مناسب ترین مدل ماسک برای مصارف عمومی می باشد. وزن سبک و جنس مناسب ماسک باعث شده است که کار با آن راحت بوده و تمامی افراد بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند. وجود بند کشی و گیره بینی در طراحی ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ باعث شده است که به راحتی بر روی صورت قرار گیرد و تمام منافذ را می پوشاند تا آلودگی وارد دستگاه تنفسی افراد نشود.

زمانی که شما در محیط آلوده قرار می گیرید مثل محیط های رنگ رزی و یا کارگاه های نجاری که ذرات معلق گرد و غبار در این محیط ها زیاد است، بهترین وسیله ای که می توانید از آن استفاده کنید ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 می باشد. زیرا این ماسک از ورود این ذرات به راحتی جلوگیری می کند.

توضیحات کالا

 

 

ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا

 

 

ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا

 

ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا از پنج لایه پارچه تشکیل شده است.  چهار لایه های بیرونی ماسک راگا از پارچه ssmms می باشد که اکثر ذرات گرد و غبار و بسیار ریز را جذب می کند و مهمترین لایه ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا وجود یک لایه پارچه ملت بلون می باشد، که این لایه ذرات میکروبی را جذب خود می کند که باعث شده این ماسک بهترین ماسک برای جلوگیری از انتشار ویروس ها و بیماری ها شود.

ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا مناسب برای محیط های دامداری، مرغداری، انتقال زباله های عفونی و بیمارستانی و بازیافت زباله و نظافت و کارهای خدماتی می باشد. همچنین در فصل سرد سال که احتمال مریضی بیشتر است، برای جلوگیری از انتقال ویروس از فردی به فرد دیگر بسیار مناسب می باشد.

از دیگر ویژگی های ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا قابلیت شستشوی آن می باشد. شما می توانید پس از چند بار استفاده از ماسک راگا آن را شسته و مجددا استفاده کنید.

معمولا بهترین مدت زمان استفاده از ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا یک ماه می باشد که باید به طور مرتب شسته شود تا ذرات گرد و غبار گیر افتاده در منافذ آن از ماسک جدا شده و عمل تسویه ذرات به بهترین شکل ممکن انجام شود.

این ماسک در بسته بندی ۱۵ عددی در بازار موجود می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک ۵ لایه بدون سوپاپ N95 راگا