ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲

 

ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲

 

برای استفاده بهتر از این کالا با توجه به محیطی که قرار است در آن قرار بگیرید می توانید فیلترهای مناسب با آن محیط را تهیه کرده و بر روی ماسک نصب نمایید.

این ماسک برای قرار گرفتن روی صورت دارای کش های ضد حساسیت می باشد که به صورت شما آسیبی نرسانده و سلامت شما را تضمین می کند، درضمن این بندها قابلیت تنظیم متناسب با صورت کاربررا دارا می باشند.

این ماسک متناسب با فیلترهای ۳m در مدل های ۶۰۰۱ و ۶۰۰۳ و ۶۰۰۶ می باشد.

توضیحات کالا

 

 

ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲

 

 

ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲

 

همانطور که می دانید استفاده از ماسک های فیلتردار ضامن سلامتی و حفاظت بیشتر از سیستم های تنفسی کاربران می باشد. که شرکت ۳m با زدن ماسک نیم صورت ۳m با کیفیت بالا پیشتاز در این امر می باشد.

 

نحوه استفاده از ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲

 

شما باید ابتدا ماسک را بر روی صورت خود قرار داده به طوری که بینی و دهان شما را به طور کامل پوشش بدهد، سپس بندهای آن را به گونه ای محکم کرده که راه نفوذ هوا از کناره ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲ بسته شود. سپس شما می توانید از طریق فیلترهای تعبیه شده بر روی ماسک نیم صورت عمل دم و بازدم را انجام دهید.

ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲ با فیلتر 6001 برای محیط های دارای گرد و غبار و با فیلتر 6003 برای محیط های اسیدی و با فیلتر 6006 برای محیط های شیمیایی و اسیدی قابل استفاده می باشد. شما کاربران عزیز باید زمانیکه در هریک از این محیط ها قرار میگیرید با انتخاب و نصب فیلتر مناسب بر روی ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲ بالاترین بهره و کاربری را از ماسک ببرید، تا از این طریق بتوانید سلامت خود و دستگاه تنفسی خود را تضمین کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک نیم صورت ۳m مدل ۷۵۰۲