ماسک نیم صورت کامفو کلاسیک دو فیلتر MSA

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک نیم صورت کامفو کلاسیک دو فیلتر MSA

 

ماسک نیم صورت کامفو کلاسیک دو فیلتر MSA

 

ماسک نیم صورت کامفو که مدل تکمیلی ماسک کامفو ۲ از تولیدات شرکت ام اس ای می باشد، که بدون شک اکثر نواقص قبلی را جبران کرده است. جنس پلاستیک آن که از نوع های کار (hycar)بوده در برابر گرما و امواج مضر بسیار مقاوم است و این امر طول عمر این محصول را بالا برده است. همچنین سیلیکون بکار رفته در ماسک نیم صورت کامفو باعث شده است که این ماسک نیم صورت از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد، و به راحتی بر روی صورت قرار می گیرد و مانع از نفوذ هوا به درون ماسک می شود.

ماسک نیم صورت کامفو که قابلیت نصب دو فیلتر را دارد، به راحتی می تواند با توجه به نوع فیلتر هایی که بر روی آن نصب شده است، اکثر گاز های مضر را تصفیه کرده و از سیستم تنفسی افراد محافظت کند. با توجه به این موارد از این مدل ماسک ام اس ای می توان در صنایع کشتی سازی، محیط های دارای آزبست، کارخانه شن و ماسه که غلظت مواد شیمیایی در آن زیاد است استفاده کرد.

توضیحات کالا

 

 

ماسک نیم صورت کامفو کلاسیک دو فیلتر MSA

 

 

ماسک نیم صورت کامفو کلاسیک دو فیلتر MSA

 

بند های ماسک نیم صورت کامفو از دو ناحیه به بدنه ماسک متصل شده و این بندها در محل کف سر به دو شاخه شده تا بتوانید با باز کردن این دو شاخه توزیع ماسک را بر روی صورت خود به صورت سفت و یکنواخت انجام دهید. تسمه ماسک با کشیده شدن توسط کاربر سفت شده و به راحتی شل نمی شود. تا کاربر بتواند برای مدت طولانی با ماسک کار کند.

 

نحوه قرار گیری فیلتر ها در ماسک نیم صورت کامفو کلاسیک

 

فیلتر های ماسک نیم صورت کامفو در دو طرف ماسک قرار می گیرد و با توجه به طراحی ماسک مزاحمتی برای دید افراد ایجاد نمی کند و همچنین سوپاپ بازدم در وسط ماسک و قسمت پایینی آن قرار داده شده است تا کاربر بتواند به راحتی عمل بازدم را انجام دهد.

 

نحوه استفاده از ماسک نیم صورت کامفو کلاسیک

 

ابتدا در محیطی خارج از محیط آلوده به مواد شیمیایی ماسک را روی صورت خود قرار داده به طوری که دهان و بینی شما را کاملا بپوشاند سپس به صورت همزمان بند ها را کشیده تا ماسک بر روی صورت شما محکم قرار گیرد. وجود تسمه دو شاخه در مرکز تسمه ماسک MSA باعث می شود که عمل توزیع ماسک بر روی صورت به طور مساوی و یکنواخت انجام گیرد و ماسک به بهترین شکل ممکن روی صورت قرار گیرد. سپس دست خود را روی سوپاپ بازدم قرار داده به طوری که هنگام بازدم هوایی از آن نقطه خارج نشود. درون ماسک فوت کنید تا هوای آلوده ای که احتمالا حین گذاشتن ماسک وارد ماسک نیم صورت شده است از کناره ها خارج شود.

حالا به راحتی می توانید از ماسک استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک نیم صورت کامفو کلاسیک دو فیلتر MSA