ماسک نیم صورت نورس (NORTH) دو فیلتر مدل ۷۷۰۰

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک نیم صورت نورس (NORTH) دو فیلتر مدل ۷۷۰۰

 

ماسک نیم صورت نورس (NORTH) دو فیلتر مدل ۷۷۰۰

 

ماسک نیم صورت نورس که جنس پلاستیک آن به گونه ای است که مقاومت بالایی در برابر گرما و امواج مضر داشته و طول عمر این محصول را بالا برده است. همچنین سیلیکون بکار رفته در ماسک نیم صورت نورس سبب شده است که این ماسک نیم صورت از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد، و به راحتی بر روی صورت قرار گیرد و از نفوذ هوا به داخل ماسک جلوگیری می کند.

ماسک نیم صورت نورس مدل ۷۷۰۰ که قابلیت نصب دو فیلتر را دارد، به راحتی می تواند با توجه به نوع فیلتر هایی که بر روی آن نصب شده است، اکثر گاز های مضر را تصفیه کرده و از سیستم تنفسی افراد محافظت کند. با توجه به این موارد از این مدل ماسک نیم صورت نورس می توان در صنایع کشتی سازی، رنگ رزی ها،  کارخانه شن و ماسه که غلظت مواد شیمیایی در آن زیاد است استفاده کرد.

توضیحات کالا

 

 

ماسک نیم صورت نورس (NORTH) دو فیلتر مدل ۷۷۰۰

 

ماسک نیم صورت نورس (NORTH) دو فیلتر مدل ۷۷۰۰

 

بندهای ماسک نیم صورت ۷۷۰۰ از ۴ ناحیه به نگهدارنده ای که بر روی ماسک قرار می گیرند، متصل شده و این نگهدارنده باعث می شود که توزیع ماسک بر روی صورت به صورت یکنواخت انجام شده و فضای خالی بین صورت و ماسک باقی نماند. دو بند به پشت گردن وصل شده و دو بند دیگر که در مرکز آن دو شاخه شده است که سبب می شود ماسک به راحتی و به طور کامل بر روی سر قرار گیرد تا  بتوانید با باز کردن این دو شاخه توزیع ماسک را بر روی صورت خود به صورت سفت و یکنواخت انجام دهید. تسمه ماسک با کشیده شدن توسط کاربر سفت شده و به راحتی شل نمی شود. تا کاربر بتواند برای مدت طولانی با ماسک کار کند.

 

نحوه قرار گیری فیلتر ها در ماسک نیم صورت نورس ۷۷۰۰

 

فیلتر های ماسک نیم صورت نورس ۷۷۰۰ در دو طرف ماسک قرار میگیرد و با توجه به طراحی ماسک مزاحمتی برای دید افراد ایجاد نمی کند و همچنین سوپاپ بازدم در وسط ماسک و قسمت پایینی آن قرار داده شده است تا کاربر بتواند به راحتی عمل بازدم را انجام دهد.

 

نحوه استفاده از ماسک نیم صورت نورس ۷۷۰۰

 

ابتدا در محیطی خارج از محیط آلوده به مواد شیمیایی ماسک را روی صورت خود قرار داده به طوری که دهان و بینی شما را کاملا بپوشاند سپس به صورت همزمان بند ها را کشیده تا ماسک بر روی صورت شما محکم قرار گیرد. وجود تسمه دو شاخه در مرکز تسمه ماسک ۷۷۰۰ باعث می شود که عمل توزیع ماسک بر روی صورت به طور مساوی و یکنواخت انجام گیرد و ماسک به بهترین شکل ممکن روی صورت قرار گیرد. سپس دست خود را روی سوپاپ بازدم قرار داده به طوری که هنگام بازدم هوایی از آن نقطه خارج نشود. درون ماسک فوت کنید تا هوای آلوده ای که احتمالا حین گذاشتن ماسک وارد ماسک نیم صورت شده است از کناره ها خارج شود.

حالا به راحتی می توانید از ماسک استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک نیم صورت نورس (NORTH) دو فیلتر مدل ۷۷۰۰