ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰

 

ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰

 

همانطور که می دانید امروزه با صنعتی شدن کارها میزان گازهای شیمیایی نیز افزایش یافته و افرادی که در محیط های بسته کار می کنند بیشتر در معرض این گازها قرار دارند. مخصوصا گازهایی در محیط وجود دارد که با چشم دیده نمی شوند، و فقط به وسیله گاز سنج ها قابل تشخیص هستند. لذا برای کار در این محیط ها شما حتما به استفاده از ماسک نیاز دارید. با توجه به محیطی که کار می کنید شما می توانید یکی از دو مدل ماسک نیم صورت یا ماسک تمام صورت را استفاده کنید.

بهترین نوع ماسک شیمیایی که تاکنون تولید شده است ماسک های شرکت دراگر می باشد. ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰ با توجه به طراحی که دارد به راحتی بر روی صورت قرار گرفته و دهان و بینی شما را می پوشاند .

از دیگر مزیت های ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰ این است که شما همزمان می توانید با آن از ماسک جوشکاری نیز استفاده کنید. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این ماسک مناسب برای مصارف جوشکاری نیز می باشد.

همچنین ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰ مزاحم عینک گاگل نیز نمی شود و شما می توانید به راحتی عینک را به چشمان خود زده و از چشم های خود در برابر امواج زیانبار محافظت کنید.

مزیت دیگر ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰ طراحی نوع بندهای آن می باشد که موجب می شود ماسک به راحتی روی صورت قرار گیرد و مانع از نفوذ هوا به داخل ماسک شود.

توضیحات کالا

 

 

ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰

 

ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰

 

ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰ قابلیت نصب دو فیلتر را دارد که از کناره ها به بدنه ماسک متصل شده و محل قرار گیری آن به گونه ای طراحی شده است که مزاحم دید کاربر نمی شود. فیلتر های ماسک عمل تصفیه هوا را انجام داده و در محیط های آلوده هوای پاک را وارد دستگاه تنفسی افراد می کنند. جهت بازدم هوا یک سوپاپ یک طرفه بر روی ماسک قرار داده شده است که تنها برای خروج هوا مناسب است و از آن نقطه هوایی به داخل ماسک وارد نمی شود .

بند های ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰ از یک طرف به هدگیر و از سمت دیگر به بدنه ماسک نیم صورت متصل شده اند تا کاربر بتواند به راحتی ماسک را متناسب با سر خود تنظیم کند.

وجود این همه قابلیت در ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰ باعث شده است که این ماسک برای مصارف صنعتی، آتش نشانی ها، معادن، کارخانجات و صنایع نفتی بسیار  مناسب باشد.

کاربران عزیز توجه داشته باشند که ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰ به صورت بدون فیلتر عرضه می شود.

 

طرز استفاده از ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰

 

ابتدا در محیطی خارج از محیط آلوده به مواد شیمیایی ماسک را روی صورت خود قرار داده به طوری که دهان و بینی شما را کاملا بپوشاند سپس به صورت همزمان بند ها را کشیده تا ماسک بر روی صورت شما محکم قرار گیرد. وجود هدگیر سبب می شود که عمل توزیع ماسک بر روی صورت به صورت مساوی و یکنواخت انجام گیرد و ماسک به بهترین شکل ممکن روی صورت قرار گیرد. سپس دست خود را روی سوپاپ بازدم قرار داده به طوری که هنگام بازدم هوایی از آن نقطه خارج نشود. درون ماسک فوت کنید تا هوای آلوده ای که احتمالا حین گذاشتن ماسک وارد ماسک نیم صورت شده است از کناره ها خارج شود.

حالا به راحتی می توانید از ماسک استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک نیم صورت دراگر مدل ۳۳۰۰