ماسک نیم صورت بلوایگل تک فیلتر

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک نیم صورت بلوایگل تک فیلتر

 

ماسک نیم صورت بلوایگل تک فیلتر

 

ماسک نیم صورت بلوایگل که ساخت کشور تایوان می باشد، مخصوص محیط هایی است که ذرات گرد و غبار در آن محیط وجود دارد. از جمله صنایعی که میتوان از این ماسک استفاده کرد رنگ رزی ها سندبلاست، و کارگاه های نجاری می باشد.

از دیگر ویژگی های ماسک نیم صورت بلوایگل قابلیت تعویض فیلتر آن می باشد که می توان پس از مدتی استفاده به راحتی فیلتر آن را تعویض کرد تا به دستگاه تنفسی ما آسیبی وارد نشود.

توضیحات کالا

 

 

ماسک نیم صورت بلوایگل تک فیلتر

 

 

ماسک نیم صورت بلوایگل تک فیلتر

 

جنس بند ماسک نیم صورت بلوایگل که از پلاستیک بوده از دو ناحیه به بدنه ماسک وصل شده و موجب می شود ماسک شیمیایی بلوایگل به راحتی روی صورت قرار گیرد و نفوذ هوای آلوده به داخل آن تقریبا صفر باشد.

 

نحوه قرار دادن ماسک نیم صورت بلوایگل بر روی صورت

 

ابتدا در محیطی خارج از محیط آلوده به مواد شیمیایی ماسک را روی صورت خود قرار داده به طوری که دهان و بینی شما را کاملا بپوشاند سپس به صورت همزمان بند ها را کشیده تا ماسک تنفسی بر روی صورت شما محکم قرار گیرد. وجود تسمه دو شاخه در مرکز تسمهماسک نیم صورت بلوایگل تک فیلتر باعث می شود که عمل توزیع ماسک بر روی صورت به طور مساوی و یکنواخت انجام گیرد و ماسک به بهترین شکل ممکن روی صورت قرار گیرد. سپس دست خود را روی سوپاپ بازدم قرار داده به طوری که هنگام بازدم هوایی از آن نقطه خارج نشود. درون ماسک فوت کنید تا هوای کثیفی که احتمالا حین گذاشتن ماسک وارد ماسک نیم صورت شده است از کناره ها خارج شود.

حالا به راحتی می توانید از ماسک استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک نیم صورت بلوایگل تک فیلتر