ماسک سوپاپ دار FFP2 ایرانی طوسی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک سوپاپ دار FFP2 ایرانی طوسی

 

ماسک سوپاپ دار FFP2 ایرانی

 

ماسک بغل سوپاپ دار FFP2 برای مصارف عمومی مناسب ترین مدل ماسک می باشد. وزن سبک و جنس مناسب ماسک موجب شده است که کار با آن راحت بوده و تمامی افراد بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند. وجود بند کشی و گیره بینی در طراحی ماسک سوپاپدار باعث شده است که به راحتی بر روی صورت قرار گیرد و تمام منافذ را می پوشاند تا مانع از ورود آلودگی به دستگاه تنفسی افراد شود.

توضیحات کالا

 

 

ماسک سوپاپ دار FFP2 ایرانی طوسی

 

 

ماسک سوپاپ دار FFP2 ایرانی طوسی

 

هنگامی که شما در محیط های آلوده مانند محیط های رنگ رزی و یا کارگاه های نجاری که ذرات معلق گرد و غبار در این محیط ها زیاد است، قرار می گیرید بهترین وسیله ای که برای محافظت از سیستم تنفسی خود می توانید استفاده کنید ماسک بغل سوپاپ دار می باشد. زیرا این ماسک از ورود این ذرات به راحتی جلوگیری می کند.

ماسک سوپاپ دار FFP2 از پنج لایه تشکیل شده است که از جنس پارچه می باشد. قابلیت تصفیه ریزگردها و ذرات معلق در هوا را دارد ولی این مدل ماسک برای محیط های پالایشگاهی که ذرات شیمیایی در آن زیاد است مناسب نمی باشد.

رنگ طوسی ماسک سوپاپ دار نشان دهنده کربن اکتیو بودن آن می باشد.

ماسک سوپاپ دار برای محیط های دامداری، مرغداری، انتقال زباله های عفونی و بیمارستانی و بازیافت زباله و نظافت و کارهای خدماتی مناسب می باشد.

از دیگر ویژگی های ماسک سوپاپ دار FFP2 قابلیت شستشوی آن می باشد.

معمولا بهترین مدت زمان استفاده از ماسک سوپاپ دار یک ماه می باشد که باید به طور مرتب شسته شود تا ذرات گرد و غبار گیر افتاده در منافذ آن از ماسک جدا شده و عمل تصفیه ذرات به بهترین شکل ممکن انجام شود.

این ماسک در بسته بندی ۱۲ عددی در بازار موجود می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک سوپاپ دار FFP2 ایرانی طوسی