ماسک سه لایه پزشکی راگا

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک سه لایه پزشکی راگا

 

ماسک سه لایه پزشکی راگا

 

ماسک سه لایه پزشکی که با نام های ماسک تنفسی یا فیس ماسک شناخته می شود معمولا برای محافظت از دستگاه تنفسی فرد در مقابل ذرات محیطی می باشد. ماسک سه لایه پزشکی راگا که از سه لایه پارچه اسپان باند، ملت بلون و بایکو تشکیل شده است مانع از ورود ذرات درشت گرد و غبار به داخل دهان و بینی افراد می شود ولی در مقابل ذرات شیمیایی کارایی نداشته و مناسب این محیط نمی باشد.

بدنه ماسک سه لایه پزشکی راگا از طریق دو نوار کش به دور گوش حلقه می شوند و این ماسک بر روی صورت قرار میگیرد و قسمت دهان و بینی فرد را می پوشاند. ماسک سه لایه پزشکی راگا معمولا یکبار مصرف بوده و در صورت کثیفی و آسیب دیدن بهتر است تعویض گردد.

توضیحات کالا

 

 

ماسک سه لایه پزشکی راگا

 

 

ماسک سه لایه پزشکی راگا

 

معمولا خانم هایی که در حال آشپزی هستند و نسبت به بخارات روغن حساس هستند می توانند از این ماسک استفاده کنند. همچنین افراد سرما خورده و یا افرادی که آلرژی دارند و گرد و خاک موجب آسیب دیدن و اذیت شدن سیستم ایمنی آنها می شود، ماسک تنفسی راگا را مورد استفاده قرار می دهند.

اما باید توجه داشته باشید که در محیط هایی که غلظت گرد و غبار زیاد است ماسک سه لایه پزشکی کارایی خود را از دست می دهد.

مهمترین ویژگی ماسک سه لایه پزشکی راگا مقاومت در برابر ویروس ها و باکتری ها می باشد و دلیل آن استفاده از پارچه ملت بلون به کار رفته در داخل لایه های ماسک می باشد.

ملت بلون به کار رفته در ماسک تنفسی راگا تمامی ویروس ها و باکتری ها را جذب کرده و مانع از رسیدن آن به سیستم تنفسی و ایمنی افراد می گردد.

با توجه به هوای آلوده شهر های صنعتی توصیه می شود که تمامی افراد از این ماسک ها چه در محل کار خود و چه در محیط بیرون استفاده کنند، تا سلامتی ریه و دستگاه تنفسی خود را حفظ کنند.

از دیگر کاربردهای فیس ماسک راگا استفاده از آن در پزشکی می باشد. پزشکان عزیز معمولا از این ماسک هنگام معاینه بیماران خود استفاده می کنند تا از مواد آلوده و میکروب هایی که ممکن است در دستگاه تنفسی بیماران مخصوصا افرادی که سرما خورده اند وجود داشته باشد، در امان باشند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک سه لایه پزشکی راگا