ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر

 

ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر

 

همانطور که می دانید امروزه با صنعتی شدن کارها میزان گازهای شیمیایی نیز افزایش یافته و افرادی که در محیط های بسته کار می کنند بیشتر در معرض این گازها قرار دارند. لذا بهترین وسیله برای اینکه این افراد از آسیب این گازها در امان باشند این است که از ماسک تمام صورت استفاده کنند. برخی بر این باورند که وجود ماسک تمام صورت موجب کاهش دید و ایجاد بخار پشت شیشه ماسک شده و کارایی و سرعت عمل افراد را پایین می آورد. اما این یک فکر اشتباه است. زیرا اگر شما از ماسک تمام صورت مرغوبی استفاده کنید به هیچ یک از این مشکلات دچار نشده و از همه مهمتر از آثار زیانبار گازهای سمی و خطرناک مواد شیمایی که در طولانی مدت بر روی بدن افراد ایجاد می کند جلوگیری می کنند.

ماسک تمام صورت دراگر که تکنولوژی ساخت آن متعلق به کشور آلمان می باشد، و از کیفیت بالایی برخوردار است، بهترین ماسک تمام صورت در این زمینه می باشد.

توضیحات کالا

 

 

ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر

 

 

ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر

 

بدنه ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ از جنس EPDM می باشد که پلاستیک ضد حساسیت، نرم و بسیار مقاوم می باشد. جنس شیشه ماسک دراگر از جنس پلی کربناب بوده که بسیار شفاف می باشد و کاملا ضد خش است. ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ به گونه ای طراحی شده است که زاویه دید ۱۶۵ درجه برای افراد ایجاد کرده و هیچ مزاحمتی درحین کار برای کاربر ایجاد نمی کند.

ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دارای محل اتصال دو فیلتر از کناره ها می باشد که عمل دم از طریق این فیلترها انجام شده و مواد شیمیایی مضر از طریق این فیلترها به طور کامل جذب شده و هوای سالم وارد ماسک می شود، تا آسیبی به ریه های افراد وارد نشود. از طرفی برای بازدم و جهت جلوگیری از ایجاد بخار، سوپاپی یک طرفه در وسط ماسک تعبیه شده است که از ورود هوا به داخل ماسک جلوگیری کرده و وظیفه آن فقط خارج کردن هوا و رطوبت از داخل ماسک می باشد.

 

فیلتر های قابل نصب بر روی ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰

 

فیلتر شیمیایی 4 حالته مدل RD-40 می باشد که معمولا محافظ در برابر گازهای اسیدی، آمونیاک، گرد و غبار و دی اکسید گوگرد می باشد.

فیلتر شیمیایی مولتی گاز 6 حالته RD-40 می باشد که علاوه بر گازهای بالا کلیه گازهای دیگر را نیز پوشش میدهد.

با این تفاسیر می توان بیان کرد که ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر تمامی گازهای موجود را با توجه به فیلتر هایی که روی آن نصب می شود به بهترین شکل ممکن و به صورت صد در صدی پوشش می دهد.

باید به این نکته توجه داشت که ماسک تمام صورت دراگر مدل ۵۵۰۰ به صورت بدون فیلتر عرضه می گردد و برای تهیه فیلتر می توانید به قسمت فیلتر ماسک مراجعه کنید.

 

روش استفاده از ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر

 

از دیگر ویژگی های ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر این است که بندهای تسمه ای از پنج نقطه به ماسک متصل شده است و شما می توانید از این بندها برای محکم کردن ماسک بر روی صورت خود استفاده کنید.

ابتدا در محیطی خارج از فضای آلوده ماسک را بر روی صورت خود قرار داده و سپس با کشیدن بند ها ماسک دراگر را متناسب با صورت خود تنظیم کنید. بهتر است بعد از کشیدن بندها و محکم کردن ماسک بر روی صورت، دست خود را روی سوپاپ بازدم هوا که در وسط ماسک دراگر ۵۵۰۰ تعبیه شده است، قرار داده به طوری که هوایی از این ناحیه خارج نشود و درون ماسک بدمید تا گازهای آلوده اضافی از کناره های ماسک تمام صورت خارج شده و همچنین با این روش متوجه می شوید که کدام بند نیاز به سفت کردن دارد. با اینکار محیط داخلی ماسک کاملا پاکیزه خواهد شد. سپس می‌توانید کار خود را شروع کنید.

در انتهای کار نیز با آزاد کردن ضامن تسمه های موجود در ناحیه بندهای ماسک تمام صورت، تسمه ها به سادگی شل شده و ماسک را از روی صورت خود بردارید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک تمام صورت دراگر ۵۵۰۰ دو فیلتر