ماسک تمام صورت اسپاسیانی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ماسک تمام صورت اسپاسیانی

 

ماسک تمام صورت اسپاسیانی

 

با توجه به آمار گرفته شده جهانی بالغ بر ۴۰۰ میلیون نفر از افراد جهان در محیط های صنعتی و شیمیایی مشغول به کار هستند، که همانطور که می دانید هوای این محیط ها به دلیل وجود مواد شیمیایی مضر بسیار آلوده می باشد. این مواد شیمیایی می تواند آسیب زیانبار جدی به دستگاه تنفسی وارد کند، و افرادی که در این محیط ها کار می کنند به شدت در معرض این آسیب ها قرار دارند. برای جلوگیری از آسیب های وارده در حین کار به دستگاه تنفسی افراد استفاده از ماسک شیمیایی به طور جدی توصیه می شود. زیرا بی توجهی به این امر می تواند آثار جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

بدین منظور استفاده از ماسک های شیمیایی تمام صورت و نیم صورت با توجه به میزان آلودگی و غلظت مواد شیمیایی در این محیط ها به افراد توصیه می شود. از ماسک تمام صورت اسپاسیانی تک فیلتر می توان در پالایشگاه ها و صنایع پتروشیمی و تمامی محیط هایی که غلظت مواد شیمیایی در آن زیاد است، استفاده کرد.

ماسک تمام صورت تک فیلتر اسپاسیانی یکی از ماسک های تنفسی مناسب برای استفاده در این زمینه می باشد. کیفیت بالای ماسک و طراحی زیرکانه آن باعث شده است که افراد بتوانند در این محیط ها بدون هیچ مشکلی با استفاده از آن به کار خود ادامه دهند.

توضیحات کالا

 

 

ماسک تمام صورت اسپاسیانی

 

 

ماسک تمام صورت اسپاسیانی

 

جنس بدنه ماسک تمام صورت اسپاسیانی مهمترین ویژگی آن می باشد که از جنس سیلیکون است و این ماسک را از دیگر ماسک های تمام صورت در بازار متمایز کرده است. سیلیکون بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و از مقاومت بالایی در مقابل حرارت و گرما برخوردار است.

لنز ماسک تک فیلتر اسپاسیانی که از جنس پلی کربنات می باشد، ضد خش، قابل انعطاف و با زاویه دید ۱۶۸ درجه فضای دید زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است.

محل قرار گیری فیلتر ماسک اسپاسیانی در مرکز ماسک قرار داده شده است و به دلیل کشیده بودن این ماسک نسبت به بقیه ماسک ها هم فضای بیشتری برای تنفس ایجاد کرده است و هم فیلتر ماسک تمام صورت اسپاسیانی مزاحم فضای دید نمی شود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم ماسک تی آر ۲۰۰۲ سوپاپ بازدمی است که در اطراف فیلتر قرار داده شده است. تعداد دو سوپاپ بازدم باعث شده است که هوای داخل ماسک به راحتی خارج شده و تهویه داخل ماسک تمام صورت اسپاسیانی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

بندهای ماسک تمام صورت اسپاسیانی از پنج نقطه به بدنه ماسک متصل شده است که باعث می شود عمل پخش ماسک بر روی صورت به بهترین شکل ممکن انجام شود و فضای خالی در کناره های ماسک شیمیایی که باعث می شود هوای آلوده وارد ماسک شود، ایجاد نشود.

 

روش استفاده از ماسک تمام صورت اسپاسیانی تک فیلتر مدل TR 2002

 

ابتدا در محیطی خارج از فضای آلوده ماسک تنفسی را بر روی صورت خود قرار داده و سپس با کشیدن بند ها ماسک اسپاسیانی را متناسب با صورت خود تنظیم کنید. بهتر است بعد از کشیدن بندها و محکم کردن ماسک بر روی صورت خود، دست خود را روی سوپاپ بازدم هوا که در وسط ماسک تمام صورت اسپاسیانی تعبیه شده است، قرار داده به طوری که هوایی از این ناحیه خارج نشود و درون ماسک بدمید تا گازهای آلوده اضافی از کناره های ماسک تمام صورت خارج شده و همچنین با این روش متوجه می‌شوید که کدام بند نیاز به سفت کردن دارد. با اینکار محیط داخلی ماسک کاملا پاکیزه خواهد شد. سپس می توانید کار خود را شروع کنید.

در انتهای کار نیز با آزاد کردن ضامن تسمه های موجود در ناحیه بندهای ماسک تمام صورت نورس، تسمه ها به سادگی شل شده و ماسک را از روی صورت خود بردارید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماسک تمام صورت اسپاسیانی