فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳

 

 

 

فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳

 

فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳ قابل نصب بر روی تمامی ماسک های ۳M نیم صورت و تمام صورت می باشد. این محصول در بسته بندی های ۲ تایی که  در مقابل نور و گرد و غبار مقاوم است، قرار داده شده است. فیلتر ۶۰۰۳ بهترین فیلتر موجود برای محیط هایی است که در آن گازهای آلی و بخارات اسیدی وجود دارد. اندازه این فیلتر به گونه ای طراحی شده است که باعث می شود حین انجام کار، جلوی دید کاربر گرفته نشود. فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳ دارای استاندارد بین المللی سازمان NIOSH می باشد.

 

توضیحات کالا

 

 

فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳

 

 

فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳

 

مهمترین مشخصه شناسایی این فیلتر نوار زرد رنگی است که دور تا دور فیلتر کشیده شده است. که نشان دهنده مناسب بودن برای کار در محیط های اسیدی است.

 

نحوه استفاده از فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳ 

 

ابتدا در محل خارج از محیط مسموم به گاز های آلی ماسک نیم صورت ۳m یا تمام صورت را قرارداده، زیرا اگر بخواهیم این کار را در همان محل وجود گاز انجام دهیم بخارات مابین فیلتر و ماسک قرار گرفته و هوای آلوده وارد ریه ها می شود.

پس از این کار فیلتر مدل 6003 را از بسته بندی خود خارج کرده ، قسمت کوچکتر فیلتر محل قرار گیری بر روی ماسک می باشد. فیلتر در محل قرار گیری بر روی ماسک ۳m قرار داده و با چرخاندن در جهت عقربه های ساعت فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳ را به ماسک محکم می کنیم.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای فیلتر ماسک ۳m مدل ۶۰۰۳