ست کامل دستگاه تنفسی دراگر

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ست کامل دستگاه تنفسی دراگر

 

ست کامل دستگاه تنفسی دراگر

 

کار در محیط های بسته و آتش سوزی ها، زیر زمین، و یا ارتفاع زیاد که اکسیژن در این مناطق کم است و تنفس به سختی انجام می شود. در واقع در چنین محیط هایی به دلیل نبود اکسیژن کافی بیشترین خطری که افراد را با آن مواجه می شوند کمبود اکسیژن می باشد.

برای اینکه بتوانید در محیط هایی که اکسیژن کم است کار کنید باید از دستگاه تنفسی هوای فشرده استفاده کنید. کاملترین این دستگاه ها سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر می باشد.

سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر pastlite که مدل به روز شده دستگاه تنفسی دراگر SCBA می باشد، در مقایسه با دستگاه تنفسی دراگر SCBA نشت پذیری بسیار پایینی داشته و مقاومت بالاتری دارد. همچنین مکانیزم کوله ای آن به گونه ای طراحی شده است که به راحتی روی کمر قرار گرفته و هیچ مزاحمتی برای افراد ایجاد نمی کند.

جنس دستگاه تنفسی دراگر به گونه ایست که در مقابل مواد شیمیایی و خورنده ها و ضربات ناگهانی مقاومت بالایی داشته و طول عمر و دوام آن بیشتر شده است.

ست کامل دستگاه تنفسی دراگر paslite شامل: ماسک تمام صورت، رابط بین کپسول و ماسک، هارنس و کوله نگهدارنده کپسول هوای فشرده و کپسول هوای فشرده می باشد.

سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر paslite قابلیت نصب لوازم جانبی دیگر را نیز دارد.

توضیحات کالا

 

 

ست کامل دستگاه تنفسی دراگر

 

ست کامل دستگاه تنفسی دراگر

 

با طراحی ارگونومیکی که در دستگاه تنفسی دراگر به کار رفته است باعث می شود که در فعالیت های شدید و حتی ضربه ها، کمترین فشار به ستون فقرات وارد شده و دستگاه به خوبی روی کمر نشسته و از خستگی افراد در حین کار جلوگیری می کند. بنابراین افراد می توانند برای مدت طولانی تری به کار خود ادامه دهند.

تسمه های سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر نیز از مواد کربن دار استفاده شده است که هم مقاومت هارنس و تسمه ها را بالا برده و همچنین موجب کاهش وزن چشمگیر دستگاه تنفسی شده است.

بالشتک های موجود در هارنس سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر باعث می شود که فشاری بر روی کمر وارد نشود و باعث می شود جریان هوا در ناحیه پشتی به خوبی صورت گرفته و از عرق کردن آن جلوگیری می شود.

قطعات ست کامل دستگاه تنفسی دراگر به راحتی و سهولت به یکدیگر متصل شده و از هم جدا می شود که این امر سبب می شود که در شرایط عملیاتی به راحتی بتوانید کپسول هوای فشرده یا ماسک تنفسی را تعویض کرده و از مشکلات آتی جلوگیری کنید.

ماسک تنفسی موجود در سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر paslite به راحتی قابل تعویض بوده و شما می توانید از دیگر ماسک های دراگر برای این دستگاه تنفسی استفاده کنید و همچنین می توانید ماسک تنفسی را به صورت جداگانه استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های ماسک تنفسی سیستم تنفسی هوای فشرده این است که قابلیت نصب سایر فیلتر های هوا را با توجه به نوع آلودگی محیط دارد و شما می توانید از آن به صورت جداگانه استفاده کنید.

هارنس دستگاه تنفسی دراگر به گونه ای طراحی شده است که قابلیت نصب دو کپسول به صورت همزمان را دارد تا در شرایطی که شما بخواهید در محیطی بیشتر به کار خود ادامه دهید و یا به افراد آسیب دیده و مجروح کمک رسانی کنید، با مشکل کمبود اکسیژن مواجه نشوید.

همچنین در قسمت پشتی هارنس سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر مکان هایی جهت قرار گیری شیلنگ های اتصال کپسول قرار داده شده است تا از گره خوردن و یا پارگی و آسیب دیدن شیلنگ ها جلوگیری شود. همچنین دارای مکان هایی است که بتوانید تجهیزات هوای اضافه را بر روی آن قرار دهید تا بتوانید به راحتی به افراد مختلف کمک رسانی کنید.

ست کامل دستگاه تنفسی دراگر paslite دارای سیستم هشدار صوتی افزایش یا کاهش فشار می باشد تا کاربر بتواند به محیط خود اشراف کامل داشته باشد.

همچنین سیستم تنفسی هوای فشرده دراگر دارای گیج عقربه ای فشار کپسول می باشد که فشار کپسول هوای فشرده را در هر لحظه به شما نشان می دهد و در صورت خالی شدن کپسول هوای فشرده آلارمی صوتی در آن طراحی شده است که به کاربر اطلاع می دهد.

دستگاه تنفسی دراگر paslite دارای سیستم ارتباطی منحصر به فردی است که به موجب آن شما می توانید با سایر افراد ارتباط صوتی برقرار کرده، که این امر موجب می شود که یک تیم در کارهای عملیاتی با هماهنگی بالا به کار خود ادامه دهند.

شما می توانید از ست کامل دستگاه تنفسی دراگر در کارهایی چون آتش نشانی، ضد عفونی کردن محیط های آلوده، کار در محیط های آلوده به مواد شیمیایی، کار در محیط هایی که اکسیژن در آن کم است همچون معادن و … استفاده کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ست کامل دستگاه تنفسی دراگر